1. Vaperina kihívás :)

Sziasztok!

Korábban egy posztban (1. Vaperina Kihívás) lehetőségetek volt jelentkezni az 1. Vaperina kihívásra. A lehetőséggel 5 Vaperina felhasználó élt is, és velük egyeztettük a játékszabályokat.

Kihívás résztvevői "Don Vaperino Familye"
@Vaperina_Kinga
@HaaszZoli
@Tibor_Varga
@Andras_Barton
@Huszi

A játékszabályok:

• huzal: 30ga SS vagy ni80 vagy Kanthal (az SS huzalt küldöm a tankkal)
  • tekerés 1.5-ös átmérőre
  • vatta 5 különböző: Kinga: Coil Master Pro Cotton vagy Cotton bacon;
    András: Canna Cotton;
    Huszi: Muji.
    Tibi: Cellucotton Rayon
  • a videóval kapcsolatban annyi kikötés van, hogy nem muszáj, de lehet benne szerepelni (be/levezető részt csinálni), de a tekerés megkezdésétől a vatta áztatásig nem szabad, hogy vágva legyen a videó.:slightly_smiling_face:
  • a tank utazó tankként kezelendő, tehát 2 hét áll a rendelkezésünkre a videó elkészítésére
  • az utolsó résztvevő Huszi lesz, onnan megy :hammer: alá, tehát bárki magáévá teheti, akinek megtetszik :slight_smile:

Idő közben meg is érkezett a játékszer. :slight_smile:

És végül, mivel hozzám érkezett meg a gyártótól, fogadjátok szeretettel az első videót a tekergésről. :slight_smile:

14 kedvelés

Gratula! Jól sikerült Zoltánom! Érdekes lesz látni, ki hogy boldogul majd a vattázással. Jól jön egy-két trükk! Ha túl vastag lett a vatta, kicsit ollóval rá lehet szaladni sodorgatás közben. :wink:

5 kedvelés

Jajjjj, kulissza titkokat nem szabad ám mondani, mert még ottan vannak a többiek is… :grin::grin::grin:

4 kedvelés

Huszi igazad van, holnaptól mindenkinek sötétben kell építenie, ne lássák a többiek :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:. A titkok és kreatív ötletek pedig kódolt üzenetben érkeznek majd. :wink: :grinning: Mégis csak én szervezem a fogadásokat… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Valamiből élni kell. :heart_eyes:

5 kedvelés

Sötétben érdekes lesz a videó is!!!

6 kedvelés

Valamit valamiért! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Különben is!! Ezt is nekem kellett kitalálni! :stuck_out_tongue_winking_eye: A versenyző versenyez, nem szabályokat elemez! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Kedves Versenyzők, Bajnokok és Bajnokinák, Profinák és Profik! :wink:
Ha esetleg valakinek az építéskor eszébe jutna, megtennétek, hogy vattázáskor a mennyiség-méret meghatározásának trükkjeit is fókuszba helyezitek? A természet profán viccének köszönhetően most ezzel gyűlik meg a bajom. :rofl: :rofl: :wink: :heart_eyes:
Addig is hajrá “evribadi”! :star_struck:

7 kedvelés

Remek videó lett Zoli,viszont eléggé jól tükrözi,hogy a dl fele húz a szíved,látva a vidit rögtön eszembe jutott a 18 as Salt,hogy mennyit tökörésztem vele tavaly,persze meghálálta dohányos ízekben!Az biztos,hogy ez a pici Dvarw tényleg nem túl sok modon mutatna jól​:slightly_smiling_face:
Én minden kedves játékosnak szúrkolok,nem egyszerű lehet a feladat​:+1:

5 kedvelés

Végig azon izgultam, hogy lemarad-e vajon a chimney kupak, de a vége happy end lett. :smiley:

5 kedvelés

Köszi Szilárd! :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Oda figyeltem rá, mert egy másiknál rendszeresen lent maradt! :rofl:

2 kedvelés