0,6 pori aegis boost/zeus nano subh ohm

Sziasztok,eladó 2db új pori 0,6 ohm aegis boost,zeus nano subh ohm tankokba mert rosszat küldtek nekem igazából wenax podba szerettem volna 2db 0,6 ohm porit ezt küldték.Akár cserélném is wenax g porira 0,6 ohm ra.
Árban: 2600 ft lenne a 2db pori Helyileg Nyíregyháza de akár posta,foxpost is megoldható.

2 kedvelés

Igen sajnos a sima aegis porival kompatibilis, majdnem belefutottam én is!

1 kedvelés

Ha szabad kerdeznem, letudnatok irni, milyen pori valo a Wenaxba? :blush::blush:

2 kedvelés

A G Coil kompatibilis vele!

2 kedvelés

én hiába irtam le angolul nekik mit szeretnék ide küldték ezt a 2db porit ami ugye nem jó a wenaxba sajnos így azért adnám el vagy cserélném wenax porira 2 újra ugyan úgy.Így jártam sajna​:grinning:de ki nem dobom már ha kifizettem.:slightly_smiling_face::grinning:

2 kedvelés

így igaz :+1:az a jó csak bele. annak sima kör alakú az alja ennek ami pl nekem van meg kicsit szögletes​:grinning:

2 kedvelés

Igen, láttam pár oldalon, hogy a wenaxhoz ajánlatba a boost porija van mellékelve, de az nem jó hozzá, azért ez érdekes, félrevezető! Abban B szériás pori kell amit neked is küldtek sajnos!

2 kedvelés

igaz így van b pori ez.

2 kedvelés

ha nem sikerül meg válni a poriktól ne,hogy még vegyek olyan készüléket amibe jók ezek a fajta porlasztók,csak pontosan mely készülékekbe valók is vajon? Le írná nekem pontosan valaki a készülékek nevét amibe bele lehet rakni ezt a b porit​:wink::grinning:

1 kedvelés

B pori: Aegis Boost, Boost Plus, Hero.

2 kedvelés

köszi megnézem már ezeket de a boost podot néztem már furcsa kis készülék kinézetre olyan mint a legend​:grinning:víz,por és ütésálló elvileg

2 kedvelés

Gyakorlatilag is :wink:, kivéve a podfejet. Pöpec kis jószág, ha szereted a kompakt készülékeket. :wink:

2 kedvelés

ha jól megy minden küldenek nekem 0,6 g porit ingyen és bér mentve amiért nem azt a fajta porit kaptam.:wink::grinning:ez így már jobban hangzik azért.Jó ez a vaporisma oldal is ilyen téren mert ott nézték el.

4 kedvelés

Igen, nagyon szeretem őket, tök korrektek, sokat rendelek tőlük én is, örülök, hogy megoldótott! :handshake:

3 kedvelés

nem tudom de rendesek ezek a csehek ahogy látom,küldtek ingyen nekem 2 porit plussz ajándék aromát vagy nem tudom mi ez még nem néztem meg jobban :grinning::wink:

3 kedvelés

ez 0 leves dohány ízű nem tudom ebből lehet nikotinosat csinálni de csak sima vg alapom van 9mg erősségü itthol boosterem nincs sajna. :thinking:

2 kedvelés

Ízre gyenge lesz sajnos. :confused:

2 kedvelés

nem ismerem ezt a fajta levest de jobb lenne ha nem 0 lenne

3 kedvelés

Meg tudlak érteni. Most én is tolok egy kis nullásat is, de érezhető a nikotin hiánya. Pedig csak 1.5mg-osat szívok. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés